Życzenia świąteczne

Długo zastanawiałam się czego wam życzyć. Doszłam do wniosku, że wpis powinien być krótki i na temat…

Pieniędzy

Moja rodzina od zawsze mi powtarzała, że pieniędzy nie można życzyć nikomu. Zaczęłam głębiej zastanawiać się nad tym i doszłam do wniosku, że to przeświadczenie musi być bardzo stare. Zakładam, że wymyślono je w poprzednim ustroju politycznym, w czasie wojny lub jeszcze wcześniej.
Dlatego życzę wam SIANA JAK LODU. Doskonale wiem, że niewielkie zarobki nie pozwalają na inwestycję w siebie, czy w biznes, co znacznie podcina skrzydła. Natomiast jeśli już będziesz w posiadaniu dużych pieniędzy, mądrze nimi zarządzaj.

Przy okazji możesz sprawdzić Mój Budżet.

Zdrowia

Wiele osób zdrowych nie wyobraża sobie życia bez pełnej sprawności fizycznej, czy psychicznej. Jest również duże grono osób, które nie mają tyle szczęścia, aby cieszyć się zdrowiem i bardzo boją się pogorszenia jego stanu. Więc życzę wszystkim zdrowych świąt!

Empatiiempatia w święta

Myślę, że empatia to cecha nabyta, więc z pełną odpowiedzialnością mogę jej Tobie życzyć. Pewnie doskonale wiesz, jak to jest potrzebować pomocy i móc liczyć na innych.

Jeśli Twoja empatia jest na właściwym poziomie to:

  • Twój związek ma większe szanse być udanym,
  • Twój szef będzie bardziej otwarty na Twoje propozycje,
  • Twoi pracownicy będą przychodzić z uśmiechem na twarzy do pracy,
  • Twoja rodzina będzie Cię cenić.

Pamiętaj, dobro wraca.

Miłości

Uczucia dodają skrzydeł. Mogę tylko zdradzić, że ten blog powstał dzięki mojemu ukochanemu. Dlatego chciałabym życzyć każdemu, aby poznał kogoś, kto będzie wsparciem i ostojom w trudnych chwilach, a w tych dobrych najlepszym motywatorem.

Dobrych kontaktów w swoim otoczeniu

Praca z ludźmi nie jest łatwa. Każdego dnia spotykam się z pretensjami, a nawet krzykami, niestety czasami pochodzą one ode mnie. Chciałabym życzyć przede wszystkim sobie, ale Tobie również, poprawnych rozmów i kontaktów z ludźmi.

Niższych podatków

W tej sprawie nie muszę chyba nic dopowiadać. Jeśli jeszcze nie wiesz jak wysokie są podatki w Polsce sprawdź wpis o nowym państwie Kabuto [KLIK], gdzie trochę o tym opowiedziałam.

Na tym zakończę moje życzenia.
Siana Jak Lodu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek więcej informacji

Więcej informacji o polityce cisteczkowej znajdziesz na stronie Wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie.

Zamknij