15 zł na jedzenie w Uber Eats – kod rabatowy

Hasło „Uber” budzi wiele kontrowersji, ale dla mnie to szybkie rozwiązania na miarę XXI wieku. Dlaczego? Ponieważ dzięki tym aplikacjom mogę szybko gdzieś dojechać lub zamówić smaczne jedzenie do domu!

Kod rabatowy 15 zł na pierwsze zamówienie w Uber Eats

Poniżej znajduje się kod rabatowy, który wygenerowałam w swojej aplikacji. Promocja działa na bardzo prostych zasadach. Ja udostępniam kod, który Ty wpisujesz przy pierwszym zamówieniu w Uber Eats i dostajesz od razu 15 zł rabatu na swoje pierwsze zamówienie. Oczywiście nic nie działa w jedną stronę, ponieważ ja też dostanę 15 zł na swoje kolejne zamówienie.

eats-m5ztp7

Pamiętaj, że Uber dając Ci 15 PLN liczy na promocję aplikacji z Twojej strony. Więc po wykorzystaniu kodu, który Tobie udostępniłam, również wygeneruj swój kod i podeślij go znajomym. Jeśli któryś z nich zamówi swoje pierwsze jedzonko w Uber Eats z Twoim kodem, Ty otrzymasz kolejne 15 zł!

Jak zainstalować aplikację Uber Eats?

Wystarczy kliknąć w ten link (najlepiej na telefonie) http://ubr.to/EatsGiveGet. Warunkiem koniecznym jest rejestracja oraz podpięcie karty płatniczej/kredytowej. Na podstawie swoich doświadczeń, mogę potwierdzić, że nie trzeba się obawiać, Uber nie pobiera dodatkowych pieniędzy z konta oraz nie udostępnia danych osobowych.

Po ukończeniu rejestracji, restauracje znajdujące się blisko Twojego miejsca pobytu pojawią się w aplikacji i możesz zamawiać!

Na koniec kilka zrzutów ekranu z aplikacji

Jak zainstalować Uber Eats
Źródło: Aplikacja Uber Eats
Kody do uber eats
Źródło: Aplikacja Uber Eats
jak wygląda aplikacja Uber Eats
Źródło: Aplikacja Uber Eats
Jak zarejestrować się w Uber Eats
Źródło: Aplikacja Uber Eats

5 odpowiedzi na “15 zł na jedzenie w Uber Eats – kod rabatowy”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek więcej informacji

Więcej informacji o polityce cisteczkowej znajdziesz na stronie Wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie.

Zamknij