Kupon 10 PLN na pierwszy przejazd „taksówką” Bolt (Taxify)

Każdy z nas lubi podróżować wygodnie i szybko. Poruszając się po dużych polskich miastach mamy do wyboru komunikację miejską, taksówki lub przejazdy zamawiane przez aplikacje np. Bolt.

Koszt przejazdu komunikacją miejską w porównaniu z Bolt

Komunikacja miejska staje się coraz droższa. W Poznaniu za przejazd powyżej 10 minut trzeba zapłacić 4,60 PLN (bilet papierowy). Posiadacze karty PEKA (Poznańska Elektroniczna Karta Aglomeracyjna) za 9 przystanków płacą 2,75 PLN. Oczywiście wszystkie stawki podaję bez żadnych zniżek.
Gdy podróżujemy w kilka osób bardziej opłaca się zamówić przejazd np. Bot i zapłacić łącznie taką samą stawkę jak w przypadku komunikacji miejskiej.

Koszt przejazdu taksówką

Tradycyjne taksówki są wyposażone w tak zwane taksometry i stawkę za przejazd przeliczają na bieżąco. Na początku przejazdu na taksometrze każdy klient widzi opłatę początkową, która waha się w granicy 4 – 8 PLN. Następnie po przejechaniu każdego kilometra nalicza jest konkretna suma, która zależy od taryfy (dzienna, nocna, świąteczna).
Największym zagrożeniem podczas przejazdów taksówką jest brak orientacyjnej stawki, którą przyjdzie Ci zapłacić. Nigdy nie wiesz jaką drogę wybierze taksówkarz, jeśli pojedzie dookoła, co będzie stanowiło np. dodatkowe cztery kilometry, musisz za nie dodatkowo zapłacić i nikt Cię raczej nie zapyta, czy ta trasa z dodatkową opłatą Ci odpowiada.

Odpowiedzią na wiele niedogodności związanych z podróżowaniem taksówkami stały się przejazdy zamawiane przez aplikację. Na początek wymienię zalety tego rozwiązania:

  • możliwość weryfikacji kosztów przejazdu przed jego zamówieniem,
  • po zamówieniu przejazdu, możesz zobaczyć zdjęcie osoby, która po nas jedzie,
  • od momentu zaakceptowania przejazdu przez kierowcę, możesz go zlokalizować i sprawdzić kiedy dokładnie dotrze na miejsce – wygoda w zimne dni,
  • podczas jazdy możesz udostępnić śledzenie przejazdu osobie trzeciej.

Skorzystaj z promocyjnego kodu na pierwszy przejazd Bolt

Po co przepłacać lub tracić czas na komunikację miejską, która często bywa uciążliwa? Lepiej zamówić przejazd Bolt i zapłacić za niego dużo taniej.

Jeśli chcesz skorzystać otrzymać 10 PLN na swój pierwszy przejazd, pobierz aplikację Bolt:

Następnie wpisz poniższy kod zniżkowy w aplikacji i ciesz się tańszym przejazdem!

Kod: K8SNH

Skorzystaj również ze zniżki na jedzenie w Uber Eats!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek więcej informacji

Więcej informacji o polityce cisteczkowej znajdziesz na stronie Wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie.

Zamknij