Teraz skarbówka rozliczy PIT za Ciebie

PIT to jedna z najbardziej kłopotliwych formalności rozliczeniowych w tym kraju. Dlaczego? Ponieważ wiąże się z wypełnianiem dokumentów i wyliczeniami. Jednak od 2017 roku zwykłemu szaremu podatnikowi nadchodzi z pomocą sam Urząd Skarbowy!

PIT ONLINE w 100%

Czy to możliwe, że od 2017 roku problemy z rozliczeniem PITu staną się historią? Wygląda na to, że tak, bo PIT przez internet stał się rzeczywistością. Od teraz Urząd Skarbowy będzie zajmował się wszystkimi formalnościami za nas!

Jak wypełnić zeznanie podatkowe PIT przez internet?

Podatek dochodowy od osób fizycznych będzie można rozliczyć, zlecając to zadanie urzędnikowi na oficjalnej stronie Ministerstwa Finansów lub własnego banku. Czy to nie brzmi wspaniale?
Do wniosku będą potrzebne podstawowe dane i przede wszystkim PESEL.

PIT za stówkę!

Wiele osób nie radziło sobie w poprzednich latach z zeznaniem podatkowym i udawało się do księgowych, którzy kasowali stówkę za usługę. Aktualnie biznes już się nie opłaca, ponieważ osoby samotne, rodziny, czy małżonkowie mogą załatwić tę sprawę bezpłatnie przez organy państwowe.

PIT za darmo

Rozliczenie podatkowe od teraz nie będzie kosztowało nas ANI ZŁOTÓWKI, ponieważ urzędnicy zrobią to za darmo! Ponadto będą mieli obowiązek przesłać rozliczenie na adres e-mail, a podatnik może się do niego odnieść i z nim nie zgodzić!

 

Po więcej informacji w tej sprawie zapraszam wkrótce!

 

Jedna odpowiedź do “Teraz skarbówka rozliczy PIT za Ciebie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek więcej informacji

Więcej informacji o polityce cisteczkowej znajdziesz na stronie Wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie.

Zamknij