Przechwycenie domeny PIS! Od teraz na tej stronie przeczytasz o SERZE!

Przechwytywanie domen to nie do końca legalny biznes, ale bardzo dochodowy. Osoby, którym uda się „podkupić” komuś domenę mogą na niej zarobić siana jak lodu! Nie często zdarza się, że mamy okazję przeczytać w internetach o przechwyceniu popularnej domeny. Jednak jako pasjonatka marketingu internetowego nie mogłam przepuścić takiego tematu i muszę wspomnieć o nim kilka słów.

Domena PIS przechwycona – KTO ZA TYM STOI?

Od 28.02.2017 roku strona internetowa Prawa i Sprawiedliwości – partii rządzącej w Polsce nie należy do Prawa i Sprawiedliwości. Dlaczego? Ponieważ ktoś inny ją kupił, gdy jej poprzedni właściciel za nią nie zapłacił. Aktualnie na stronie internetowej kppis.pl możemy podziwiać blog kulinarny przyjaciół pieczywa i sera.

kto kupił domenę PIS

Właściciela domeny można sprawdzić pod warunkiem, że kupił on domenę i podał dane swojej firmy. Wszystko znajdziecie na TEJ STRONIE. To wiarygodne źródło, korzystam z niego bardzo często.

Jak podkupić komuś domenę i zarobić?

Domeny mają bardzo różne ceny. Nową domenę można zarejestrować nawet na rok za darmo. Jej wartość sukcesywnie wzrasta z czasem. Przez lata powstaje na niej tak zwana historia. Po tych kilku latach (orientacyjny czas) można odkupić od kogoś domenę za określoną kwotę. Może również dojść do sytuacji, gdy właściciel za domenę nie zapłaci, a ktoś to zauważy i wykona przelew za niego. Co dzieje się potem? Domenę można sprzedać lub coś na niej zbudować np. Klub Przyjaciół Pieczywa i Sera.

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie marketingu internetowego, domen, czy innych spraw piszcie sianajaklodu@gmail.com. Oczywiście z niecierpliwością czekam na wasze komentarze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek więcej informacji

Więcej informacji o polityce cisteczkowej znajdziesz na stronie Wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie.

Zamknij