Kilka słów samozachwytu

Cześć,

Chciałabym bardzo serdecznie powitać Cię na moim blogu i podziękować, za chwilę uwagi. Osoby, które otworzyły tę zakładkę pewnie zastanawiają się, kim jest autor treści, więc postaram się przybliżyć tę postać.

  • Praca

Zajmowałam się wieloma profesjami w życiu. Wynika to z mojej ciekawości świata. Przy okazji zmiany miejsca i stanowiska badam możliwości zarabiania pieniędzy, co mam w planach również tutaj opisywać. Aktualnie pracuję w marketingu internetowym i jestem bardzo zadowolona z zajmowanego stanowiska. Jednak nie da się ukryć, że moje aktualne wynagrodzenie do jakieś 50% z tego co zarabiałam na studiach… Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak….

  • Zainteresowania

Mam ich sporo, a zarazem niewiele… Interesuję się content marketingiem oraz dziedziną nadrzędną, czyli marketingiem internetowym. Jednak postanowiłam prowadzić bloga o tematyce finansowej, ponieważ finanse towarzyszą mi od osiemnastego roku życia, a sposoby promocji w sieci od roku.

O tym, że interesują mnie finanse dowiedziałam się od mojego chłopaka. Pytał mnie jak zarządzam pieniędzmi oraz jakie mam sposoby na ujarzmienie ich. Po dwóch tygodniach znajomości pojawiły się pytania jakie blogi finansowe czytam, odpowiedziałam nie mam czasu na to, trzeba pracować. Był zdziwiony i uświadomił mnie, że słowa, które wypowiadam powinny być skrupulatnie notowane i pokazywane światu.

  • Jaka jestem?

Nie chcę zdradzać wszystkiego…. Ale chciałabym, abyście mogli choć trochę sobie mnie wyobrazić.

Kocham gotować i maltretować osoby w moim otoczeniu potrawami, które przyrządzam. Jeszcze bardziej lubię, gdy im smakują 🙂 Wielokrotnie wracam z pracy i spędzam w kuchni kilka godzin, po czym czuję się odstresowana i wolna.

Jestem zwolenniczką segregacji śmieci i nie cierpię, gdy ktoś lekceważy selektywną zbiórkę odpadów komunalnych.
Szczerze mówiąc kręcą mnie odnawialne źródła energii i dbanie o środowisko! Chciałabym w przyszłości mieć własny dom pasywny lub przynajmniej zeroenergetyczny.

Bardzo lubię degustować alkohole, ale nie upijać się! Kiedyś regularnie powiększałam wiedzę w tym zakresie.

Ostatnia rzecz, jaką zdradzę… Oszczędzam nawet na kosmetykach, ponieważ klika potrafię zrobić samodzielnie 🙂

Pozdrawiam i zachęcam do częstego odwiedzania!

 

Ta strona korzysta z ciasteczek więcej informacji

Więcej informacji o polityce cisteczkowej znajdziesz na stronie Wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie.

Zamknij