Kryptowaluta Kabuto Coin – skąd się wzięła i jak powstała?

Państwo Kabuto to mikronacja, która wywołała poruszenie wśród wielu Polaków. Sytuacja, w której na terenie Polski powstaje nowe państwo to prawdziwy rarytas, więc wokół Królestwa Kabuto kręci się spore zamieszanie. W ostatnim czasie Książe Mieszko (Kabuto) wprowadził na rynek własną kryptowalutę Kabuto Coin. W dzisiejszym artykule postaram się przybliżyć w jakim celu została wprowadzona kryptowaluta, na co zostały przeznaczone środki pozyskane z jej sprzedaży oraz jakie plany wiążą się z Kabuto Coin.

Po co wprowadzono kryptowalutę Kabuto Coin?

  1. Kabuto Coin zostało wprowadzone z myślą dokonywaniu płatności za pomocą tej kryptowaluty na terenie Kabuto.
  2. Środki pozyskane ze sprzedaży pakietów zawierających Kabuto Coin zostały przekazane na zakup wyspy, która prawdopodobnie znajduje się na Pacyfiku.

Zakup wyspy przez Kabuto

Książe Mieszko Makowski poinformował poprzez fanpage na FB o tym, że wprawadza własna kryptowalutę. Na stronie internetowej pojawiły się „pakiety” z Kabuto Coin. Całość została oprawiona marketingowo. Osobom, które zakupią Kabuto Coin zostały przyznane tytuły takie jak „Szlachcic”, „Baron”, „Książe” i tak dalej. Dochód pochodzący ze sprzedaży ma zostać przeznaczony na zakup prywatnej wyspy i rozbudowę Kabuto.

Państwo w państwie

Królestwo Kabuto powstało pod Radomiem oraz w kilku innych miejscach np. obok Kanady. Niestety trudno sprecyzować gdzie dokładnie znajduje się owe terytorium, ponieważ na stronie internetowej nie podano dokładnych współrzędnych. Z ogólnych informacji wynika, że Królestwo Kabuto ma 75 km2 i kilka tysięcy obywateli.

Jaka wygląda przyszłość Kabuto Coin?

Rynek kryptowalut jest dość obiecujący. Aktualnie rekordy popularności bije Bitcoin, na którym udało się sporo zarobić wielu osobom.
Jednak Kabuto Coin  swoją wartość opiera na wartości Królestwa Kabuto. Z aktualnych doniesień wynika, że Królestwo Kabuto wchodzi w posiadanie prywatnej wyspy, co znacznie zwiększy wartość tej mikronacji, a co za tym idzie waluty.

Teoretycznie wartość Kabuto Coin powinna być coraz wyższa, ponieważ wyspa ma być atrakcją turystyczną.

UWAGA!

Nie chcę, aby mój artykuł spowodował nawet u jednej osoby decyzję o zainwestowaniu w tę walutę. Pisząc powyższe opinie, informacje oraz dane starałam się realnie przedstawić aktualną sytuację i wyrazić subiektywną opinię. Ze względu na pracę na pełnym etacie nie jestem w stanie sprawdzić pełnej dokumentacji związanej z Królestwem Kabuto oraz Kabuto Coin, dlatego moje zdanie jest tylko teorią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek więcej informacji

Więcej informacji o polityce cisteczkowej znajdziesz na stronie Wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie.

Zamknij